עפר קובר, מתרגם

אני מתרגם מאנגלית לעברית. משנות התשעים של המאה הקודמת תרגמתי ספרים, פרקים בספרים, מאמרים וטקסטים אחרים עבור הוצאות ספרים, כתבי עת, מכוני מחקר, מוסדות אקדמיים, חוקרים מדיסציפלינות שונות ולקוחות פרטיים. תרגומי כוללים ספרות מופת פילוסופית, ספרים פופולריים על פילוסופיה, ספרות מחקר במדעי הרוח ובמדעי החברה, מדע פופולרי, מאמרים עיתונאיים, ספרות עיון כללית וטקסטים אחרים במגוון רחב של נושאים, ביניהם היסטוריה, אומנות, יהדות, מחשבים וטכנולוגיה, רפואה, כלכלה, עסקים וניהול, צבא וביטחון, טבע, סביבה וגיאוגרפיה.

ספרים, חלקים מספרים ומאמרים בתרגומי ראו אור בין השאר בהוצאות ספרי עליית הגג וידיעות אחרונות, מטר, יד ושם, מרכז זלמן שזר והחברה ההיסטורית הישראלית, יד בן־צבי, מרכז יפה למחקרים אסטרטגיים, עם עובד, הקיבוץ המאוחד, סיינטיפיק אמריקן, הוד־עמי ומערכות.

על החירות מאת ג'ון סטיוארט מיל ראה אור בתרגומי בסדרת ספרי המופת הפילוסופיים של ספרי עליית הגג. באותה הוצאה ראו אור גם המבוא לפילוסופיה לחשוב! מאת סיימון בלקברן והגל מאת ריימונד פלאנט. אוסף החיבורים יהדות בתוך המודרניות על הדת וההיסטוריה היהודית מאת מיכאל מאיר ראה אור בהוצאת עם עובד. רוצחות בשירות היטלר מאת וונדי לוור ראה אור בהוצאות מטר. בהוצאה זו ראו אור בתרגומי ספרי מדע פופולרי כמו העולם בשנת 2050 מאת לורנס סמית וכוס הקפה שגרמה לי להתאהב מאת תלמה ליבל; ספרי ניהול, כלכלה, עסקים ומנהיגות כמו גוגל – כך זה עובד מאת אריק שמידט וג'ונתן רוזנברג, אסטרטגיית האוקיינוס הכחול מאת וו' צ'אן קים ורנה מובורן, ולפרוץ קדימה מאת שריל סנדברג. תרגומי לארבעת כרכי ההיסטוריה החדשה של הפילוסופיה המערבית מאת אנתוני קני מיועד לראות אור בהוצאת ספרי עליית הגג. תרגום חדש שלי למסה על שכל האדם מאת ג'ון לוק עומד לראות אור בהוצאת שלם.

אני מחזיק בתואר שני בפילוסופיה (בהצטיינות) ובתואר ראשון בהיסטוריה ובפילוסופיה (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב. למדתי קולנוע בבית ספר לאומנויות. עברתי הכשרה בפיתוח יישומי אינטרנט ובניהול רשתות תקשורת במכללות טכנולוגיות ואני מחזיק בהסמכות טכנולוגיות בתשתיות תקשורת ובטכנולוגיות מידע. למדתי כמה שפות מלבד אלה שביניהן אני מתרגם. לצד עבודתי העיקרית כמתרגם עבדתי בעריכה ובהגהה של טקסטים בעברית, בכתיבת תוכן לפרסומים מקוונים ובפיתוח אתרי אינטרנט. עבדתי גם כסופר צללים, כבודק תוכנה בתחום הדפוס הדיגיטלי, ובעדכון שוטף של אתר הרפואה אינפומד.

הדרך הטובה ביותר ליצור אתי קשר היא לכתוב ל־ .


עפר קובר (עופר קובר זאת שגיעת כתיב) הוא מתרגם לעברית. מתרגם מאנגלית לעברית.
home
מידע
ספרים
איך ליצור אתי קשר
information in english
http://oferk.com