עפר (לא עופר) קובר, מתרגם מאנגלית לעברית

עפר קובר הוא מתרגם. תרגומיו כוללים ספרות מופת פילוסופית, היסטוריה של הפילוסופיה, ספרים פופולריים על פילוסופיה, ספרות מדעית ופופולרית במדעי הרוח ובמדעי החברה, ספרי עיון, מאמרים עיתונאיים, ראיונות, מסות, וטקסטים אחרים בנושאי פילוסופיה, היסטוריה, יהדות, מחשבים וטכנולוגיה, טבע, גיאוגרפיה, כלכלה, עסקים, ניהול, מנהיגות, סביבה ובעלי חיים, צבא, ביטחון, אקטואליה ופוליטיקה.
זה הדף ההפוך. המידע על המתרגם עפר קובר נמצא כאן.
בין הספרים שתרגם עפר קובר: ג'ון לוק, מסה על שכל האדם; ג'ון סטיוארט מיל, על החירות; סיימון בלקברן, לחשוב: מבוא חדש לפילוסופיה; ריימונד פלאנט, הגל; ריצ'רד ה' תיילר וקאס ר' סאנסטיין, דחיפות קלות; מיכאל מאיר, יהדות בתוך המודרניות (עם עובד); לורנס סמית, העולם בשנת 2050; וונדי לוור, רוצחות בשירות היטלר; תלמה ליבל, כוס הקפה שגרמה לי להתאהב; אריק שמידט וג'ונתן רוזנברג, גוגל – כך זה עובד מאת אריק שמידט וג'ונתן רוזנברג; שריל סנדברג, לפרוץ קדימה, וו'וו. צ'אן קים ורנה מובורן, אסטרטגיית האוקיינוס הכחול (מטר). בין הספרים שתורגמו ועדיין לא ראו אור ההיסטוריה החדשה של הפילוסופיה המערבית מאת אנתוני קני, מסה על שכל האדם מאת ג'ון לוק, הנתיב מאת מייקל פיואט וקריסטין גרוס-לו, העוסק בפילוסופיה סינית ובדרכים שבהן היא רלוונטית לחיינו כיום. פורסמו בתרגומו גם ספרי פסיכולוגיה, ניהול ומנהיגות על ניהול משא ומתן והשגת יעדים אישיים.

אנשים המחפשים את שמו של עפר מקלידים אותו עם וו מיותרת — "עופר" במקום "עֹפֶר" כפי שהוא כותב אותו  — אינם מוצאים אותו או את המידע שהם מחפשים עליו. אבל הם עלולים למצוא פסקי דין וידיעות שנוגעים למישהו ששמו "עופר" וששם משפחתו נכתב כמו שלו, אבל שאינו הוא ושאין לו שום קשר אליו. עפר המתרגם הוא אזרח שומר חוק שלא נוטה להסתבך עם החוק. דף זה נמצא כאן כדי לעזור למצוא אותו על אף טעויות הקלדה והרגלי איות מטעים. כדי למצוא אזכורים רלוונטיים יותר יש לאיית את השם בכתיב חסר: עפר קובר. טעויות שכיחות הן איות השם עם וו מיותרת (כלומר חיפוש מחרוזות כמו "עופר קובר מתרגם" או "המתרגם עופר קובר" או "תרגום: עופר קובר" או "תרגם מאנגלית: עופר קובר"). היו מי שכתבו את השם הזה כך: Offer Kober במקום כך: Ofer Kober. היו אפילו מי שכתבו Cober. מחרוזות אחרות שאנשים עלולים להקליד בטעות: םכקר לםנקר, Oכקר Kםנקר, gpr eucr, gupr eucr — כל אלה שיבושי הקלדה אפשריים. ,rdo ,rduo n,rdo ngcrh, ktbdkh, tu ntbdkh, kgcrh, — אלה עוד שיבושי הקלדה שעולים על הדעת. הצורה עם האות המיותרת נמצאת בלא מעט מקומות. הנה כמה דוגמאות לדפים שבהם נכתב השם בכתיב המלא: ארתור שפנייר בוויקיפדיה, על החירות בוויקיפדיה, החירות מובילה לבדידות, בעיות בפילוסופיה של המוסר, הגל על דת ופילוסופיה. כדי להגיע לכל תוצאות החיפוש הכוללות את כל האפשרויות יש לחפש את שני הצירופים עם יחס של "או" ביניהם.
כל המידע על עפר קובר ועל עבודתו נמצא כאן
הדף הזה נועד למכונות, למחשבים, למנועי חיפוש, יותר מאשר לבני אנוש. ליתר דיוק, הוא נועד לעזור לאנשים שמשתמשים במכונות ואינם יודעים איך לחפש את מה שהם רוצים למצוא את מבוקשם. רובוטים מן הסוג הישן והרע מוזמנים לבקר כאן. לרובוטים מן הסוג החדש והרע עוד יותר אין לי מלכודת. למקרה שאתם בכל זאת ממשיכים לקרוא, אתם מוזמנים ליצור קשר אם אתם מחפשים מתרגם טוב לטקסט על פילוסופיה, היסטוריה, ביולוגיה, בעלי חיים, טבע, שפה, שפות ולשונות, מדע פופולרי או לא-כל-כך פופולרי, או לספרות עיון כללית. מלבד תרגום הוא מקבל גם עבודות עריכה, הגהה ושיפור טקסטים, ואפילו עבודות תמלול הקלטות. כדאי לכם לכתוב לעפר קובר במיוחד אם אתם מעדיפים לעבוד עם טבעונים, שאינם אוכלים ואינם צורכים בשם דרך אחרת מוצרים שמקורם בבעלי חיים. אבל זכרו בבקשה שהדף הזה בשום פנים אינו דוגמה מייצגת או אופיינית. כמוסבר לעיל, הדף הזה נועד לעזור למכונות לעזור לאנשים למצוא את מבוקשם, לא להיקרא על ידי בני אדם. אם אינכם מכונות חיפוש, הדף שצריך לעניין אתכם הוא זה.

home
מידע
ספרים
איך ליצור אתי קשר
information in english
http://oferk.com